Sadarbības partneri:

Tulkojumi no tulkošanas uzņēmuma „e-tulks”

„e-tulks” komandas galvenā īpašība - mēs koncentrējamies uz individuālu pieeju katram mūsu klientam, - vienalga, vai kvalitatīvi tulkojumi Jums nepieciešami personīgām vajadzībām, vai uzņēmumam. Mums ir svarīgas labas attiecības ar Jums un Jūsu gandarījums par mūsu tulkošanas darbiem. „e-tulks” komanda strādā tā, lai Jūs gribētu atgriezties tieši pie mums, kad vien nepieciešami arvien jauni tulkojumi!

„e-tulks” tulkojumu kvalitāti nodrošina ar specializētu tulku komandu, ar viņu zināšanām un pieredzi dažādās tēmās, t.i., Jūsu rīcībā būs tulkošanas speciālisti visdažādākajās nozarēs (juridiskā, tehniskā, medicīnas, biznesa, mājas lapu u.c.) un, protams, dažādās pasaules valodās. Jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka „e-tulks” uzņēmumā tekstus patiešām tulkos konkrētās valodas, tēmas un tulkošanas veida speciālists!

Individuālas pieejas ietvaros augsta prioritāte ir tieši Jums raksturīgām vajadzībām, sadarbības pilnīgai konfidencialitātei, kā arī nepieciešamajam tulkošanas termiņam. Ārkārtas situācijā kvalitatīvi tulkojumi tiks nodrošināti arī vienas dienas vai pat dažu stundu laikā. Jūsu aktuālajam jautājumam vienmēr pielāgosim tieši savu tulku darbu!


Esat laipni aicināti mums zvanīt, rakstīt e-pastu, ja rodas kādi specializēti jautājumi, vai aizpildiet tulkojumu pasūtījuma veidlapu, un mēs ar Jums operatīvi sazināsimies. Būsim priecīgi Jums tulkot, veicot kvalitatīvi jebkuras sarežģītības pakāpes tulkošanas darbus un to noformējumu, uzklausot Jūsu individuālās vēlmes un vajadzības.


Cerot uz sadarbību,

Jūsu „e-tulks”